Stylové interiéry | Čakovický park

Stylové bydlení

Dejte zapomenout zažitému stereotypu, že byt je synonymem uniformního bydlení v nudných interiérech. Čakovický park dokazuje, že spojení dostupného bydlení a jedinečného designu je možné.

Nový vzorový byt v Lilii

Vzorový byt v Růži

„Již samotná poloha projektu Čakovický park a jeho bezprostřední blízkost u parku Čakovického zámku vybízí k tomu, aby koncept vzorového bytu zněl ,Dotek přírody‘. Proto jsem se po velmi krátké rozvaze rozhodla tímto směrem vydat“.

Simona Fritz, interiérová designérka

Virtuální prohlídka vzorového bytu v Růži

Základem barevné koncepce bytu je bílá, béžová a temně hnědá barva. Každý pokoj má však v akcentech i jednu ze zářivých barev, která mu dává určitý náboj. V dětském pokoji je to tyrkysová, v obývacím pokoji fuchsiová a v ložnici a v předsíni zelenkavá barva.

  • Při vstupu vás zaujmou přírodní výjevy na satelitních snímcích, umístěné na zelenkavé stěně vymalované speciální stěrkou.
  • Ložnice je laděna do přírodních barev šedobéžových odstínů, včetně skříně navržené designérkou i celočalouněné postele.
  • Dětský pokoj oživuje rozměrná grafika medvídka pandy umístěná přímo na stěně.
  • Obývacímu pokoji vévodí stěna zpracovaná efektem lesklé stěrky, evokující pohled na větrem vlající pole s obilím.

„Vzorový byt jsem navrhla tak, aby vzbuzoval emoce a aby klienti, kteří do něj vstoupí, pocítili radost na duši i v srdci. Aby nikoho nenechal na pochybách a každého přesvědčil o tom, že Čakovický park je místo, kde stojí za to žít!“

Byty navržené Simonou Fritz

Jsme přesvědčeni o tom, že spolupráce s renomovanými designery a interierovými studii přináší ta nejlepší možná a opravdu propracovaná řešení. Úspěšná interierová designerka Simona Fritz známá z pořadu „Jak se staví sen“ pro nás kompletně vytvořila nejen vzorový byt, ale zvolila základní vybavení pěti dalších vybraných bytů.

Byty, které se vám líbí – InterierLIVE

Protože nás zajímají vaše potřeby a touhy, realizovali jsme koncem roku 2012 společně se serverem STYL & INTERIER soutěž s názvem InterierLIVE o nejoblíbenější interiérový styl. Po dobu několika týdnů jste měli možnost vybírat z celkem pěti interiérových stylů. O vaši přízeň se ucházel styl skandinávský, eco, antik, italský a styl francouzský venkov. Právě dva posledně jmenované získaly vaši největší přízeň a popularitu.

Níže se můžete seznámit s každým ze stylů a nechat se tak inspirovat při zařizování nově pořízeného bydlení v Čakovickém parku.

Pozn.:
Antik styl – Foto: zarahome.com, etsy.com | Hudba: Torley on Piano, 80's sitcom, torley.com
Eco styl – Foto: ferm-living.com, petrabindel.com, agentbauer.com, ikea.com, newyorkmarkt.com | Hudba: Torley on Piano, 80's sitcom, torley.com
Francouzský venkov – Foto: petrabindel.com, agentbauer.com, miss-design.com, apartmentsilike.wordpress.com | Hudba: Torley on Piano, 80's sitcom, torley.com
Italský styl – Foto: gervasoni1882.it, cantoni.it | Hudba: Torley on Piano, 80's sitcom, torley.com
Skandinávský styl – Foto: ikea.com, bonnevier.com | Hudba: Torley on Piano, 80's sitcom, torley.com

 

Tisknout

Zavoláme vám zpět Domluvte si schůzku Kontaktní údaje

Kontaktujte nás

Volejte zdarma 800 350 111 info@cakovickypark.cz