Nové bydlení v Čakovickém parku | Čakovický park

Čakovický park – nové byty v krásném prostředí

Nevěříte, že je možné bydlet na dosah od centra Prahy, na místě obklopeném zelení a přitom blízko potřebných obchodů a služeb? Navštivte Čakovický park, nechte se přesvědčit a nalezněte vysněný domov pro sebe i své děti.

Severně od centra Prahy leží bývalé městečko, nyní městská část Čakovice, spadající pod obvod Praha 9. Klidné sousedství zde nabízí pestrou škálu obchodů a občanských služeb. Díky zámku a přilehlému anglickému parku je z Čakovic mimořádně příjemné místo k životu.

Bytové domy s kvalitní architekturou, které tvoří Čakovický park, jsou svojí polohou téměř součástí historického parku. Naleznete zde komfortní a dobře řešené byty různých velikostí a dispozic. 

Promyšlené byty pro komfortní bydlení

Při stavbě bytů klademe důraz na moderní trendy a používáme osvědčené stavební materiály. Ve snaze pro vás připravit ideální bydlení spolupracujeme s renomovanými designéry. Můžeme vám tak nabídnout skutečně komfortní bydlení. Naše byty jsou světlé, prostorné a s dostatkem úložného prostoru.

Další předností projektu je ojedinělá možnost vaše byty na vaše přání upravovat. V průběhu stavby je tak možné nejen vybrat vnitřní vybavení ze široké nabídky, ale i upravit dispoziční řešení bytu podle vašich představ.

Snaha o promyšlené a chytré dispozice nás přirozeně dovedla k dokonale propracovanému systému klientských změn tak, aby měl náš klient v průběhu výstavby co největší možnost si svůj byt s naší pomocí vyladit do posledního detailu podle svých osobitých představ. Na ojedinělý rozsah vašich možností vás budou ochotně informovat naši prodejci.

Stvořeno pro rodiny s dětmi

Dopřejte svým dětem krásné a spokojené dětství. Těžko najdete v Praze lepší místo pro výchovu dětí a rodinný život, než je Čakovický park. Domy zasazené do zeleně bez rušných silnic a ulic, přímo přiléhají k parku, který je protkaný sítí stezek mezi okrasnými jezírky a půvabnými palouky.

Čakovice nabízí vašim dětem nespočet zájmových kroužků a volnočasových aktivit, školka pro více než sto dětí je jen několik kroků od domu. Další mateřská škola spolu s dětským hřištěm bude přímo v jednom z bytových domů v Čakovickém parku. Samozřejmostí jsou veřejná dětská hřiště a v budoucnu přibude i sportoviště s oddechovou loučkou a val, který bude v zimních měsících sloužit jako sáňkovací svah pro děti.

Tisknout

Zavoláme vám zpět Domluvte si schůzku Kontaktní údaje

Kontaktujte nás

Volejte zdarma 800 350 111 info@cakovickypark.cz