Developer projektu Čakovický park | Čakovický park

Developer projektu Čakovický park

První rezidenční investiční fond

Projekt Čakovický park je realizován společností Natland Real Estate, a. s. a financován investiční skupinou NATLAND Group pod fondem kvalifikovaných investorů – První rezidenční investiční fond s proměnným základním kapitálem, a. s., který je nástupcem společnosti Byty Čakovice, a. s. a podléhá dozoru ČNB.

Více o společnosti První rezidenční investiční fond s proměnným základním kapitálem, a. s.

Natland Real Estate, a. s.

Natland Real Estate, a. s. je developerská společnost s bohatými zkušenostmi s přípravou a řízením rozličných projektů od bytových a kancelářských budov, až po sportovní areály či letiště. Pracujeme především na vlastních projektech, ale našich služeb a znalostí využívá také řada renomovaných investičních a stavebních společností.

Během svého působení na trhu si společnost Natland Real Estate, a. s. vybudovala pověst odborné a důvěryhodné společnosti, na kterou se mohou její partneři i klienti plně spolehnout. Natland Real Estate, a. s. se zavazuje přistupovat ke všem činnostem a ke všem partnerům a klientům s nejvyšší zodpovědností.

Více o společnosti Natland Real Estate, a. s.

NATLAND Group

NATLAND Group je mezinárodní investiční a finanční skupina, zabývají se investicemi v oblasti private equity, real estate a poskytováním finančních služeb od roku 2001. NATLAND Group působí zejména na trzích střední a východní Evropy, kde investuje do majoritních a minoritních podílů ve společnostech se silným růstovým potenciálem. Skupina spravuje prostředky pasivních finančních investorů, převážně z regionu působení skupiny, ale i mimo něj.

Více o společnosti NATLAND Group

Tisknout

Zavoláme vám zpět Domluvte si schůzku Kontaktní údaje

Kontaktujte nás

Volejte zdarma 800 350 111 info@cakovickypark.cz