Čakovický park

Show apartment

Dejte zapomenout zažitému stereotypu, že byt je synonymem uniformního bydlení v nudných interiérech. Čakovický park dokazuje, že spojení dostupného bydlení a jedinečného designu je možné.

Vzorový byt

„Již samotná poloha projektu Čakovický park a jeho bezprostřední blízkost u parku Čakovického zámku vybízí k tomu, aby koncept vzorového bytu zněl ,Dotek přírody‘. Proto jsem se po velmi krátké rozvaze rozhodla tímto směrem vydat“.

Simona Fritz, interiérová designérka

Virtuální prohlídka vzorového bytu

Základem barevné koncepce bytu je bílá, béžová a temně hnědá barva. Každý pokoj má však v akcentech i jednu ze zářivých barev, která mu dává určitý náboj. V dětském pokoji je to tyrkysová, v obývacím pokoji fuchsiová a v ložnici a v předsíni zelenkavá barva.

  • Při vstupu vás zaujmou přírodní výjevy na satelitních snímcích, umístěné na zelenkavé stěně vymalované speciální stěrkou.
  • Ložnice je laděna do přírodních barev šedobéžových odstínů, včetně skříně navržené designérkou i celočalouněné postele.
  • Dětský pokoj oživuje rozměrná grafika medvídka pandy umístěná přímo na stěně.
  • Obývacímu pokoji vévodí stěna zpracovaná efektem lesklé stěrky, evokující pohled na větrem vlající pole s obilím.

„Vzorový byt jsem navrhla tak, aby vzbuzoval emoce a aby klienti, kteří do něj vstoupí, pocítili radost na duši i v srdci. Aby nikoho nenechal na pochybách a každého přesvědčil o tom, že Čakovický park je místo, kde stojí za to žít!“

Byty navržené Simonou Fritz

Jsme přesvědčeni o tom, že spolupráce s renomovanými designery a interierovými studii přináší ta nejlepší možná a opravdu propracovaná řešení. Úspěšná interierová designerka Simona Fritz známá z pořadu „Jak se staví sen“ pro nás kompletně vytvořila nejen vzorový byt, ale zvolila základní vybavení pěti dalších vybraných bytů.

Byty, které se vám líbí – InterierLIVE

Protože nás zajímají vaše potřeby a touhy, realizovali jsme koncem roku 2012 společně se serverem STYL & INTERIER soutěž s názvem InterierLIVE o nejoblíbenější interiérový styl. Po dobu několika týdnů jste měli možnost vybírat z celkem pěti interiérových stylů. O vaši přízeň se ucházel styl skandinávský, eco, antik, italský a styl francouzský venkov. Právě dva posledně jmenované získaly vaši největší přízeň a popularitu.

Níže se můžete seznámit s každým ze stylů a nechat se tak inspirovat při zařizování nově pořízeného bydlení v Čakovickém parku.

Pozn.:
Antik styl – Foto: zarahome.com, etsy.com | Hudba: Torley on Piano, 80's sitcom, torley.com
Eco styl – Foto: ferm-living.com, petrabindel.com, agentbauer.com, ikea.com, newyorkmarkt.com | Hudba: Torley on Piano, 80's sitcom, torley.com
Francouzský venkov – Foto: petrabindel.com, agentbauer.com, miss-design.com, apartmentsilike.wordpress.com | Hudba: Torley on Piano, 80's sitcom, torley.com
Italský styl – Foto: gervasoni1882.it, cantoni.it | Hudba: Torley on Piano, 80's sitcom, torley.com
Skandinávský styl – Foto: ikea.com, bonnevier.com | Hudba: Torley on Piano, 80's sitcom, torley.com

 

Print

We will call you back Make an appointment Contact details

Contact us

Call for free 800 350 111 info@cakovickypark.cz